Iepazīstina ar kaitbordu

iepazistiesarkites

Iepazīstina ar kaitbordu

08/08/2013
|
0 Komentāri
|

7.augustā sabiedriskā labuma organizācija “kites.lv” kaitbora zonā dienvidrietumu pludmalē rīkoja pasākuu Liepājas sociāla dienesta dienas centra pesonām ar garīgās attīstības traucējumiem klintiem, lai iepazīstinātu ar kaitborda ekipējmu, aktivitātēm un vēsturi, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.
Neskatoties uz lielo karstumu, pasākuma apmeklētāji ar lielu entuziasmu iesaistījās piedāvātajās aktivitātēs. Tika izmēģināts uzvilkt trapeci, drosmīgākajiem pie trapeces tika pielikts pūķis, kuru varēja lidināt zilajās debesīs. Pūķus varēja gan aplūkot, gan aptaustīt, gan palīdzēt nolaist tiem gaisu, iekāpt iemēģināt kaitborda dēli. Pasākuma laikā tika pastāstīts par kaitborda vēsturi, biedrības “kites.lv” pārstāvji atbildēja uz jautājumiem par pūķa lidošanas spēku. Visi interesenti tika pie maziem suvenīriem.
Liepājas kaitbordistu biedrība “kites.lv” pasākumu Liepājas sociāla dienesta dienas centra personām ar garīgās attīstības traucējumiem bija iecerējusi ar mērķi mazināt centra klientu sociālo atstumtību un paplašināt to redzesloku. Sadarbību plānots turpināt un tuvākajā nākotnē ar kaitbordu iepazīstināt arī Bērnu nama audzēkņus un citus interesentus no sociālajām iestādēm.