Kaitošana Dahabā,Ēģiptē

IMG_2231

Kaitošana Dahabā,Ēģiptē

24/11/2014
|
0 Komentāri
|

Čau,visiem!

 

Biju uzpūķot Dahabā.

 

Tad, kad pie mums drēgns, slapjš un pārsvarā bezvējš, ļāvos kārdinājumam un nopirku ceļazīmi uz “kaitotāju paradīzi” Dahabu Ēģiptē. Liekas, salīdzinoši lēti: novembra vidū All inclusive 4*IBIS STYLE par ~700 EUR “no deguna” par 7dienām. Viesnīca tīra, komfortabla, atbilstoša vērtējumam, ēdiens normāls, vietējā “šmiga” arī dzerama J. Ja ģimene grib sasildīties, pasauļoties, var droši ņemt līdz. Smilšu pludmale. Snurkelēt gan jāpameklē vietas vai jāpērk ekskursijas.

 

Lai arī nebija “top seazon”, no 6 dienām- 5 braukāju. Divas dienas varēja būt labāk, bet braucu lagūnā ar 17 kv.m.  “Trafiks” biezs! Kas vieglāki svarā vai labākas prasmes, tie ar 12, 13, 14 kv.m. Jūrā droši varēja labāk. Tur arī ideāls “dounwind”. Jo gandrīz vienmēr Ziemelis. Bet pietrūka kompānijas.

Vakarā, ja pietiek spēka, var aizbraukt uz pilsētu (taksis 2 EUR). Šopings, promenāde, krodziņi… Man gan tādu neomolīgu iespaidu atstāja netīrība (ārpus hoteļa) un tūristu trūkums. Krogi, veikali totāli tukši. Krīze, nemieri (?)..

Jā, par drošību. No lidostas Šarmlšeihā līdz Dahabai “speciāls” konvojs. Ceļā kontrolposteņi ar bruņumašīnām un ložmetējiem. Bet konvoja lietderība un organizācija saprotama tikai vietējiem J.

 

Tāpat jārēķinās ar neparedzētām “problēmiņām”. Piemēram: man tranfērs sporta inventāram pēc 2 stundu skaidrošanām tika nodrošināts ar speciālu pikapu (busiņā nedrīkstot J), atpakaļceļā lidostā par lielo bagāžu paprasīja 45EUR (samaksājām 35USD J).

 

Domāju, ka kādreiz braukšu atkal JJ

 

 

norcha

 

IMG_2231IMG_2194IMG_2192FullSizeRendersFullSizeRenderIMG_2195IMG_2199IMG_2247