LMT Liepājai (un Kaitbordam)

20130528-1236-93364-51a47aa83934b-ar-lmt-atbalstu-tiks-istenoti-cetri-projekti.jpg

LMT Liepājai (un Kaitbordam)

28/05/2013
|
0 Komentāri
|

Ar LMT atbalstu tiks īstenoti četri projekti
Otrdien, 28.maijā, projektu konkursa LMT Liepājai svinīgajā noslēguma ceremonijā Liepājas domes izpilddirektors Edgars Rāts un LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis apbalvoja četru uzvarējušo projektuautorus – Ilzi Vitāli, biedrību “Skola”, Kasparu Putniņu un Mirdzu Burvi, portālam apstiprina LMT sbiedrisko attiecību daļas vadītājs Valdis Jalinskis.
Par visiem projektiem kopumā liepājnieki bija nodevuši 7598 balsis. Konkursa LMT Liepājai uzvarētājiem visu projektu realizācijai piešķirts finansējums 10 000 latu apmērā.
“Liepājā taps ārā trenažieru atpūtas taka, tiks pludmalē iekārtota pūķošanas vieta, kā arī radīta interaktīva skulptūra pilsētā un rīkotas sacensības skolēniem “Liepājas Lielā balva 2013” – tā ir lēmuši Liepājas iedzīvotāji, balsojot par konkursa LMT Liepājai žūrijas izvirzītajiem 14 projektiem,“ uzsver LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.
“Šis ir otrais gads, kad LMT kā mecenāts ar savu darbību veicina un atbalsta pilsētas vides uzlabošanas, aktīva dzīvesveida un citus projektus. Tādu uzņēmēju, kuri gatavi iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs nav daudz.Balsojums, kas ilga 5 dienas, parāda, ka iedzīvotāju aktivitāte bijusi negaidīti liela, saņemtas gandrīz 8000 balsis, kas Liepājai ir daudz. Paldies LMT par šādu iniciatīvu!” uzskataLiepājas domes izpilddirektors Edgars Rāts.
KonkursaLMT Liepājai uzvarētāju noteikšana norisinājās divās kārtās, sākumā konkursa žūrijai izvirzot 14 finālistus un otrajā posmā liepājniekiem no 20. līdz 24.maijam balsojot par kādu no saviem favorītiem. Balsot varēja, aizpildot papīra anketu vai elektroniski pašvaldības mājās lapā liepaja.lv, un tikai LMT klienti balsoja portālā m.lmt.lv un ar SMS.
LMT Liepājai uzvarējušie četri projekti
1. Āra trenažieri atpūtas takā “Prieks”, iesniedzēja Ilze Vitāle.
Piešķirtais finansējums – 2990.38 LVL. Iedzīvotāju kopējais balsojums – 1578 balsis (papīra anketas – 486 balsis, liepaja.lv – 1044 balsis, , m.lmt.lv un SMS – 48)
Projekts paredz pilnveidot 2011.gadā labiekārtoto aktīvas un veselīgas atpūtas taku “Prieks” Melnupītes kanālmalā (posmā no Talsu līdz Durbes ielai) ar trīs āra trenažieru iekārtām. Trenažieru iekārtas paredzētas bērniem un jauniešiem, sākot no 8 gadu vecuma – fizisku vingrinājumu veikšanai, kāju muskuļu stiprināšanai, muguras un roku muskuļu stiprināšanai, vēdera muskuļu stiprināšanai. Projekta pilnveide veicinās liepājnieku veselīgu un aktīvu atpūtu un mērķtiecīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī Zaļas birzs mikrorajona sakopšanu.
2. Liepājas Lielā balva 2013, iesniedzējs biedrība “Skola”.
Piešķirtais finansējums – 2660.41 LVL. Iedzīvotāju kopējais balsojums – 1206 balsis (papīra anketas – 648 balsis, liepaja.lv – 512 balsis, , m.lmt.lv un SMS – 46).
“Liepājas Lielās balvas 2013” pamatā ir interesantas, aizraujošas, fiziski spēcīgas atrakcijas no Latvijas Gumijlēcēju kluba, ar kuru palīdzību radītu skolēniem interesi par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Stafetēs tiktu iekļauts piepūšamais matracis, lielās kedas, slēpes, trejbiksis. Stafetes ir jāveic komandās un lai tās veiktu pilnvērtīgi, komandām būs jābūt ne tikai fiziski spēcīgām, bet jāprot savstarpēji komunicēt un sadarboties. Projekta sākumā šīs atrakcijas būtu pieejamas katrā skolā un noslēgumā tiktu izveidots starp skolu sacensības pamatskolu grupā un vidusskolu grupā.
3. Kaitbords Liepājā, iesniedzējs Kaspars Putniņš.
Piešķirtais finansējums – 1150.00 LVL.Iedzīvotāju kopējais balsojums – 1034 balsis (papīra anketas – 333 balsis, liepaja.lv – 668 balsis, , m.lmt.lv un SMS – 33).
Projekta “Kaitbords Liepājā” mērķis ir izveidot vietu, kas liepājniekiem un pilsētas viesiem, panākot efektu “zinu, kur meklēt”, parādīs un popularizēs Liepāju un tās plašo pludmali, kā piemērotu vietu arī aktīvām nodarbībām. Tiks iekārtota bāze, kur interesentiem pulcēties, iepazīties ar kaitbordu jeb pūķošanu, šo aizraujošo sporta un atpūtas veidu, apgūt pirmās iemaņas, pārliecināties par tā pieejamību un drošumu.
4. Noķer Liepājas vēju, iesniedzējs Mirdza Burve.
Piešķirtais finansējums – 2800.00 LVL. Iedzīvotāju kopējais balsojums – 765 balsis (paīra anketas – 108 balsis, liepaja.lv – 647 blsis, , m.lmt.lv un SMS – 10).
Īpašu skulptūru izveide. Skulptūru formas radītas tā, lai vējš tajās aizķertos un virpuļojot radītu kustīgas formas ilūziju. Skulpturālā kompozīcija katru sezonu ceļo uz citu pisētas rajonu tādējādi iesaistot ar vien jaunus Liepājniekus interaktīvajā rotaļā ar vēju.

20130528-1236-93364-51a47aa83934b-ar-lmt-atbalstu-tiks-istenoti-cetri-projekti.jpg